• PO - PÁ 9:00 - 18:00 | SO 9:00 - 14:00 | NE 14:00 - 18:00
  • Areál Letiště, 413 01 Roudnice nad Labem
  • +420 602 328 122
O společnosti L&Z AUTO s.r.o.

Společnost L&Z AUTO s.r.o. byla založena v roce 1992 tehdy jako sdružení fyzických osob Tomáše Louthana a Radka Zimáka.

V roce 2003 přijala společnost jméno L&Z AUTO s.r.o

V předchozích 22 letech prožila naše společnost velký růst z hlediska počtu prodávaných vozidel,počtem nabízených vozidel (více než 300 vozů) i  velikosti prodejní plochy. Díky velké přízni a zavazující důvěře našich zákazníků je společnost L&Z AUTO v současné době největším autobazarem v Severočeském regionu s nejširší nabídkou vozidel. Za dobu svého působení jsme si získali svou stálou klientelu a vydobyli si přední místo na trhu s ojetými vozy.

Při zakoupení vozidla máte u nás možnost uzavření pojištění vozu a může Vám být vystaven odborný certifikát o prověření původu vozidla.Díky dlouhodobé aktivní spolupráci s leasingovými a úvěrovými společnostmi nejsou naši zákazníci limitováni momentální výši svých finančních zdrojů,neboť mohou plně využít možnosti výhodného nákupu vozidla formou splátkového prodeje nebo leasingu.
Každý den jsme připravení pro Vás s týmem profesionálních prodejců vyškolených v dané odbornosti poskytovat Vám co možná nejlepší službu při prodeji či nákupu Vašeho vozu.

Děkujeme Vám za Vaší dosavadní projevenou přízeň a důvěru.